Conferentie Dealing with Drugs in Amsterdam
Op 26 januari vindt in Amsterdam de conferentie ““Dealing With Drugs” plaats.
Burgemeester van Amsterdam Femke Halsema is de gastvrouw van de conferentie:
Samen met veel steden in de wereld worstelt de prachtige stad Amsterdam met de gevolgen van drugsgerelateerde criminaliteit. Het doel van deze internationale conferentie is om te onderzoeken hoe -en niet of- verdere regulering van de drugsmarkt een oplossing kan bieden.” -Femke Halsema
Samen met een internationale groep collega-burgemeesters, wetenschappers, gebruikersgroepen, professionals en beleidsmakers wil de burgemeester de weg verkennen naar een rationeler drugsbeleid.
Mainline is trots op haar rol als co-host van dit evenement. Onze directeur Machteld is een van de sprekers op de conferentie. Tijdens deze eendaagse conferentie kan je ook de ‘pop up XTC shop‘ meemaken van ons eigen Poppi Drugsmuseum!
Als je geïnteresseerd bent om de conferentie te bezoeken, vind je op de website meer informatie over het programma.
De beschikbare plaatsen zijn beperkt, degenen die de conferentie willen bezoeken worden vriendelijk verzocht een e-mail te sturen naar conferenceondrugs@amsterdam.nl met hun naam, functie en een korte beschrijving waarom ze geïnteresseerd zijn.