ENGLISH
 

Over ons

Onze missie is het bevorderen van de gezondheid en het verbeteren van de rechtspositie van mensen die drugs gebruiken:

zonder primair het druggebruik zelf terug te dringen en vanuit respect voor de keuzevrijheid en mogelijkheden van de individuele gebruiker.


Visie

Alle activiteiten van Mainline staan in het kader van harm reduction

Harm reduction biedt mensen kansen om controle over hun gebruik en hun leven terug te pakken binnen voor hen haalbare kaders.

Harm reduction herstelt daarmee de menselijke waardigheid en het vergroot de kwaliteit van leven van mensen die drugs gebruiken.

Kernwaarden

De beleving, motivaties en leefwereld van de doelgroep zijn het uitgangspunt van Mainlines handelen. Daarnaast werkt Mainline vanuit de volgende normen en waarden:


Niet moraliserend - dichtbij doelgroep
Deskundig - Wetenschappelijk onderbouwd
Mensgericht - empowering
Authentiek - creatief en eigenzinnig
Pragmatisch - handen uit de mouwen
Activistisch - betrokken


Doelen

  1. Het aanbieden en uitvoeren van harm reduction interventies

  2. Het verbeteren van de rechtspositie van mensen die drugs gebruiken

  3. Het steunen en promoten van harm reduction als methode en als brede mindset





Ontvang onze nieuwsbrief!

Blijf op de hoogte van ontwikkelingen en trends op het gebied van middelengebruik en gezondheid in binnen- en buitenland.


Schrijf je in

Meer over ons


Meer over onze doelen
& ons bestaansrecht

Team

Bestuur

Bob Hoogenboom

Voorzitter

Jantien Manders

Penningmeester

Monique Middelhoff

Algemeen bestuurslid

Gerard Schippers

Algemeen bestuurslid

Wim Buisman

Algemeen bestuurslid

Nationaal

Tim Jansma

Hoofdredacteur/teamleider nationaal t.jansma@mainline.nl

Sara Woods

Beleidsmedewerker Nationaal s.woods@mainline.nl

Toon Broeks

Veldwerker & redacteur t.broeks@mainline.nl

Annet Vogelaar

Veldwerker & redacteur a.vogelaar@mainline.nl

Ingrid Bakker

Projectleider i.bakker@mainline.nl

Leon Knoops

Chemsex team l.knoops@mainline.nl

Sjef Pelsser

Chemsex team - Online Veldwerk s.pelsser@mainline.nl

Ferry Barendregt

Trainer training@mainline.nl

Eline Klomp

Stagiair e.klomp@mainline.nl

Marjolein de Man

Stagiair m.deman@mainline.nl

Internationaal

Machteld Busz

Directeur m.busz@mainline.nl

Guido van Diepen

Technical Advisor g.vandiepen@mainline.nl

Nick Veldwijk

Technical Advisor n.veldwijk@mainline.nl

Muna Handulle

Technical Advisor m.handulle@mainline.nl

Rafaela de Quadros Rigoni

Onderzoeker r.rigoni@mainline.nl

Simon Williams

Trainer training@mainline.nl

Ondersteuning

Herman Kalter

Financieel beheerder h.kalter@mainline.nl

Desiree van Dok

Office manager d.vandok@mainline.nl

Adviseurs

Gerjo Kok

Hoogleraar Toegepaste Psychologie

Wim van den Brink

Hoogleraar Psychiatrie en Verslaving

Vacatures


Op dit moment hebben wij geen vacatures. 

Jaarverslag 2019

Jaarverslagen

Benieuwd wat Mainline door de jaren heen allemaal gedaan heeft? Hier vind je al onze jaarverslagen.

Jaarverslag 2019


Hierboven staat ons meest recente jaarverslag. Veel leesplezier!

Ook benieuwd naar de cijfers? Kijk dan hieronder:


Mainline voldoet aan de Wet Normering Topinkomens (WNT). Details zijn terug te vinden in onze financiele jaarverslagen. Over het jaar 2016 is een correctie toegepast.

Copyright Mainline 2021. Webdesign by Studio Odilo Girod, hosting & CMS by Blogbird.